ВАКЦИНАЦІЯ НАСЕЛЕННЯ ВІД ГОСТРОЇ РАСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19

Дата: 28.07.2021 10:57

З метою належного виконання доручень керівництва держави та Національного плану вакцинопрофілактики гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, згідно плану щоденної вакцинації населення в Одеській області, по Чогодарівській територіальній громаді повинно вакцинуватися щодня 13 - 15 чоловік.

Але практична реалізація цієї можливості - це питання усвідомленого вибору кожного з нас. Вакцинуючись від COVID-19, ми не лише захищаємо себе та своїх близьких, а й наближаємо час, коли всією країною зможемо повернутися до звичного життя. Зважаючи на те, що пандемія не відпустила остаточно, та адаптивний карантин в Україні триває, закликаємо вас скористатися усіма наявними можливостями і зробити щеплення проти підступної хвороби COVID-19.

Просимо бути відповідальними та задля успішної перемоги над пандемією COVID-19 пройти вакцинацію, для цього необхідно звернутися до свого сімейного лікаря з паспортом і кодом.

З повагою та турботою Чогодарівська сільська рада.