ОГОЛОШЕННЯ! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!

Дата: 22.07.2020 09:49

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні мешканці села Чогодарівка!

Повідомляємо, що 29 липня 2020 року об 11 годині 00 хвилин будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду розробки Детального плану території громадської забудови с. Чогодарівка в межах кварталу обмеженого вул. Шевченка, вул. Шкільна, вул. Степова територією житлової забудови та землями с/г призначення для Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 1-2 лікарів з житлом за адресою: Одеська область, Ширяївський район, с. Чогодарівка, вул. Шкільна, 3 на підставі рішення Чогодарівської сільської ради №505/1  від 21.08.2020 року.

Замовник генерального плану – Чогодарівська сільська рада, виконавець – Берман Олег Олександрович.

Місце проведення громадських слухань – приміщення ___Чогодарівсьої сільської ради____________________________________________________________

Пропозиції  громадськості  подаються в письмовій  формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 «Про  затвердження  Порядку проведення  громадських  слухань щодо  врахування  громадських інтересів під час розроблення  проектів  містобудівної  документації  на  місцевому рівні») до Чогодарівської сільської ради.

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді детального плану населеного пункту Чогодарівка.