Привітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Шановні жителі Чогодарівської ОТГ!
Вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Це свято всі хпоколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Церемонія підняття прапора в кожного українц явикликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.
Прапор - це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. З синьо-жовтим прапором ми досягли незалежності і відновили власну державу. Це свято встановлено на честь багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України.
Закликаю вас берегти стяг як важливу національну святиню! Від усього серця бажаю Вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.
Зі святом вас, дорогі односельці!
Зповaгою,
Головa Чогодарівської ОТГ
Микола Заяц