Проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»

Дата: 20.05.2020 16:03

У К Р А ї Н А

ЧОГОДАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ШИРЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ       ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

V  сесії   VІI  скликання

П Р О Е К Т

№ ___

«Про встановлення місцевих податків

і зборів на 2021 рік»

З метою забезпечення надходжень до бюджету, керуючись пунктом 24, 28 та 35 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  відповідно Податкового Кодексу України із змінами (далі - ПКУ),  сесія Чогодарівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 1 січня 2021 року на території  Чогодарівської сільської ради такі податки і збори:

1.1.Податок на  нерухоме  майно, відмінне від земельної ділянки

1.1.1..Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки згідно з додатком 1.

1.1.2.Пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, надані згідно додатку 2.

1.1.3. Порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  здійснюється відповідно до Податкового кодексу України (ст.266).

1.2. Транспортний податок;

1.2.1.Ставку транспортного податку на території Чогодарівської сільської радиз розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

1.2..2. Порядок справляння транспортного податку здійснюється відповідно до Податкового кодексу України (ст.267).

1.3. Єдиний податок;

1.3.1.Фіксовані ставки єдиного податку для фізичних
осіб-підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, з розрахунку на один календарний місяць:

а) для першої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на  1 січня податкового (звітного) року, на всі види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010, які дозволені для даної групи платників Податковим кодексом України.

б) для другої групи платників єдиного податку – 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, на всі види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010, які дозволені для даної групи платників Податковим кодексом України.

1.3.2. Порядок справляння єдиного податку здійснюється відповідно до Податкового кодексу України (ст.ст.291-300).

1.4. Земельний податок.

1.4.1.Ставки земельного податку згідно з додатком 3;

1.4.2.Пільги із сплати земельного податку, надані згідно  додатку 4;

1.4.3. Ставки річної орендної плати згідно додатку 5;

1.4.4.. Положення про порядок обчислення та сплати плати за землю на території Чогодарівської сільської ради згідно з додатком 6.

2.Секретарю сільської ради :

2.1.  Дане рішення оприлюднити     на  Веб - сайті сільської ради  до 15 липня 2020 року

2.2. Копію прийнятого рішення  надіслати  в електронному вигляді до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів, але не пізніше 1 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін до них.

3.Дане рішення набирає чинності з  01.01.2021 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку

Сільський голова                                                          Микола ЗАЯЦ