ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БЕРЕЗІВСЬКОЇ РДА ВІТАЛІЯ ЛАБУША ДО МЕШКАНЦІВ БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ.

Дата: 17.01.2022 11:03

вакцинуйся.jpg

Шановні жителі  Березівського району!

Інформую вас про те, що ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» повідомляє про стрімке зростання захворюваності на COVID-19 серед населення Одеської області. Так, починаючи з 12 січня в області фіксується зростання кількості інфікувань на COVID-19. Зокрема порівняно з минулим тижнем показник захворюваності збільшився на 8,2%.

Найбільше підтверджених випадків COVID-19 зареєстровано у віковій групі 40-59 років. Жінки хворіють частіше за чоловіків – 60 та 40% відповідно. Найменша кількість захворювань серед дітей – 5,4%. На жаль, серед госпіталізованих 95%- невакциновані люди. Отже, висновок можна зробити один: лише вакцинувавшись, ми зможемо вберегти себе та своїх рідних від цієї важкої хвороби. Вакцинація – це відповідальність кожного з нас. Заява молоді «я не боюся коронавірусу» – абсолютно безвідповідальна та егоїстична. Адже у кожного з нас є рідні та близькі старшого віку, для яких коронавірус може стати вироком.

Тому вкотре нагадую  про важливість вакцинації проти COVID-19!

Щеплення здійснюється на безкоштовній основі в будь якому пункті вакцинації та незалежно від місця реєстрації. Також записатися на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря, в амбулаторії за місцем проживання. Не зволікайте! Записуйтесь на вакцинацію.

Пункти вакцинації на території району:

• Андрієво-Іванівської сільської громади:

адреса – с. Андрієво-Іванівське, на території КНП «Андрієво-Іванівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, відповідальна особа – Маціборко Антоніна Іванівна, тел. – 097-451-56-08.

• Березівської міської територіальної громади:

адреса – м. Березівка, вул. Больнична, буд. 6, відповідальна особа – Громадченко Олександр Володимирович, тел. 04856-20338, 097-281-3588;

• Розквітівської сільської об'єднаної територіальної громади:

адреса   с. Розквіт, вул. Санаторна, буд. 1б, відповідальна особа – Антонова Анна Анатоліївна, тел. – 098-028-73-87;

• Раухівської селищної територіальної громади:

адреса – смт. Раухівка, вул. Євгена Кравця, буд. 26, відповідальна особа – Гринишен Михайло Миколайович, тел. – 098-767-97-47;

• Стрюківської сільської громади:

адреса – с. Стрюкове, вул. Олега Кошового, буд. 9, відповідальна особа – Музиченко Вікторія Миколаївна, тел. – 067-259-60-73.

- Іванівської селищної територіальної громади:

адреса – смт. Іванівка, вул. Центральна, буд. 121, відповідальна особа – Сергеєва Інна Миколаївна, тел. – 096-301-31-23.

- Миколаївської селищної територіальної громади:

адреса – смт. Миколаївка, вул. Чкалова, буд. 50В (інфекційне відділення), відповідальна особа – Слабенко Наталія Сергіївна, тел. –0485722170.

• Новокальчевської сільської громади:

адреса – с. Виноградне, відповідальна особа –  Положенко Сергій Михайлович, тел. – 066-216-86-27;

адреса – с. Ряснопіль, відповідальна особа –  Біднюк Володимир Миколайович, тел. – 068-001-37-30;.

- Ширяївської селищної територіальної громади:

адреса – смт. Ширяєве, вул. М.Грушевського, буд. 94, відповідальна особа – Черкова Алла Іванівна, тел. – 066-886-85-04.

Вкотре нагадую, що вакцинація проти COVID-19 критично важлива для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються.

Люди, які роблять щеплення, не лише захищають себе від важкого перебігу в разі захворювання – вони захищають оточення, зокрема членів своєї родини.                  Не ігноруйте вакцинацію, це найменше що ви можете зробити для свого здоров’я та життя!

Сподіваюся на Ваше розуміння і свідому громадську позицію.

Бережіть себе та будьте здорові!